تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

جزئیات خدمات

جزئیات خدمات

عنوان متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد

دکتر جعفر محرمی - آکادمی ژیکان
5
عصب شناسی

عصب‌شناسی یا نورولوژی (به انگلیسی: Neurology) دانش مطالعهٔ ساختار، کارکرد و بیماری‌های دستگاه عصبی جانداران است. موضوع عصب‌شناسی بررسی دستگاه عصبی جانداران در سطوح گوناگون از سلولی و مولکولی تا آناتومی، علوم رفتاری، و آسیب‌شناسی پزشکی است. واژهٔ عصب‌شناسی برگردان واژهٔ انگلیسی Neurology (نورولوژی) است ولی موارد به‌کارگیری این واژه در فارسی و انگلیسی متفاوت است. عصب‌شناسی در فارسی برابر واژهٔ Neuroscience انگلیسی است. به جای واژهٔ عصب‌شناسی از اصطلاح علوم عصبی نیز بهره‌گیری می‌شود.

دکتر جعفر محرمی - آکادمی ژیکان
هماتولوژی

خون‌شناسی یا هماتولوژی (به انگلیسی: Hematology) به مطالعه یاخته‌های خونی، انعقاد خون و فرایند خونسازی می‌پردازد. این علم مقدار و ساختمان و عمل سلولهای خونی، پیش‌سازهای سلولهای خونی را در مغز استخوان، ساختارهای شیمیایی پلاسما و عمل پلاکتها و پروتئین‌هایی که در سیستم انعقادی دخالت دارند را بررسی می‌کند.

دکتر جعفر محرمی - آکادمی ژیکان
پوست

پوست یک عضو زنده است هرچند فوقانی‌ترین لایه آن لایه‌شاخی (اِستراتوم کورنِئوم) و روپوست (اپیدرم) بوده که سطح پوست را تشکیل می‌دهند و متشکل از سلولهای زنده و مرده هستند و در هر فرد حدود ۳۰ هزار عدد از این سلولها در هر دقیقه ریزش می‌کنند. با این وجود سلولهای زنده پوست دائماً در قسمت زیری تر روپوست تولید شده تا جایگزین این سلولها گردند.

3
ارتوپدی

جراحی ارتوپدی (به انگلیسی: Orthopedic surgery) یا استخوان‌پزشکی یا ارتاپزشکی به شاخه‌ای از علم پزشکی گفته می‌شود که شامل درمان بیماری‌ها و اصلاح ناهنجاری‌های مربوط به استخوان‌ها و مفاصل است.

1
رادیولوژی

پرتوشناسی یا رادیولوژی (به انگلیسی: Radiology) و گاهی تصویربرداری تشخیصی نام یک رشته از تخصص‌های پزشکی است که از پرتو ایکس و دیگر اقسام امواج و پرتوها برای تشخیص و درمان بیماری و حالات غیرطبیعی کمک می‌گیرد.

دکتر جعفر محرمی - آکادمی ژیکان
گوش

گوش اندام حسی است که صدا را دریافت می‌کند. گوش انسان از سه قسمت خارجی، میانی و داخلی تشکیل شده. اختلاف زمان جزئی که در رسیدن صدا به دو گوش وجود دارد، به تشخیص جهت صدا کمک می‌کند. امواج حرکتی صوت در گوش به امواج الکتریکی تبدیل و به مغز فرستاده می‌شوند. گوش انسان قادر است بین ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ هرتز را درک کند. به این محدوده محدوده شنوایی انسان می‌گویند.

دیگر خدمات

مشاوره والدین و تربیت فرزند

در روابط والدین و کودک ، کودک از والدی که الگوی زندگی اجتماعی احترام آمیز و توام با همکاری است ، پیروی می کند . والدین به عنوان معلمی هستند که با تربیت فرزندانشان ، بر دانش و مهارت های او می افزایند و از همه مهم تر فرزندانتان در حال آموختن راه و رسم زندگی اثربخش با دیگران است . کاری که خود ما نیز به عنوان موجوداتی اجتماعی باید آن را انجام دهیم . کودکان از والدین خود داد و ستد زندگی و همکاری را آموزش می بینند .

بیشتر
روانشناسی کودک

تربیت و پرورش کودک، وظیفه یک روزه نیست و پدر و مادر باید به شکل پایداری عمل کنند تا روش های تربیتی موثری داشته باشند . بر اساس تحقیقاتی که در روانشناسی کودک انجام شده نحوه پرورش فرزندان در فرهنگ های مختلف ، متفاوت است .

بیشتر
مشاوره نوجوان

نوجوانی به عنوان دوره ای در حد فاصل کودکی و بزرگسالی بوده که تغییرات فیزیولوژیکی و افزایش هورمون های جنسی را در آن اتفاق می افتد. بهترین توصیف برای دوره نوجوانی فرایند پیشرفتی است که مشخصه آن افزایش توانایی تسلط بر چالشهای پیچیده تکالیف درسی ، بین فردی ، هیجانی و علاوه بر آن جست و جوی استعدادها، هویت اجتماعی و علایق جدید است.

بیشتر
زناشویی

ما در مرکز ژیکان امیدوارم بتوانیم برای هدایت رفتارهای شما به سمت رفتاری صحیح تر و مدیریت روابط شما تلاش کنیم و متخصصین ما بدون هیچ گونه پیش داوری و قضاوت سعی دارند از طریق تکنیک های درمانی و مناسب شما را نسبت به این مسیر اشتباه آگاه کنند و بعد از آگاهی شما را در مسیر بهبود رابطه ای هموار نسبت به همسرتان قرار بگیرید و پیش گیریهایی را قبل از اقدام به طلاق و ترک زندگی مشترک اقداماتی را انجام دهند.

بیشتر
مهارت های ارتباطی

داشتن مهارت های ارتباطی و آگاهی نسبت به آن به میزان زیادی می تواند در کیفیت زندگی فرد موثر باشد چرا که انسان به عنوان مجودی اجتماعی می باشد . مهارت های ارتباطی می تواند در زندگی فردی ، اجتماعی ، شغلی ، تحصیلی و خانوادگی و غیره نقش چشم گیری داشته باشد. زمانی که فرد نسبت به این مهارت ها آگاهی و تسلط کافی نداشته باشد ، ممکن است با مشکلاتی رو به رو شود ، از این رو با تقویت کردن و یادگیری و آموزش دیدن می تواند روابط بهتری را بر قرار کند.

بیشتر
مشاوره شغلی

مشکلات شغلی به دنبال تغییرات استرس زا در محیط کار، خود را نشان می دهد که مواردی مانند ورود به دنیای کار، ارتقا به دنبال عملکرد مطلوب یا انتقال به دلیل شرایط ایجاد شده در محل کار از این دسته هستند. زمانی که فرد نسبت به این تغییرات ایجاد شده راضی نباشد و یا آشنایی کافی با آن را نداشته باشد ناراحتی، استرس و اضطراب در او بروز خواهد کرد .

بیشتر

پزشکان